TARİHİ MEKAN, YENİ TARZ

Lezzet ve eğlenceye Bodrum Barlar Sokağı olarak da bilinen Cumhuriyet Caddesi’nin girişinde bulunan tarihi gazoz fabrikası olan otantik bir yapıda Bodrum’da olmayan bir tarzı hayata geçirdik

By Eskici ile başladığımız bu serüvene, yine By Eskici ile devam ettiriyoruz. Daha geniş bir alanda, daha farklı bir konsept ile kapılarımızı açmış bulunuyoruz. Gastro Pub olarak hizmet vermek üzere tasarlanan mekanımızın, dekorundan personeline, eğlence tarzından yemeklerine kadar tamamen kendine özgü bir anlayış ile yeni nesil Hard Rock Bar yarattık. Pizza, salata, sandviçler, bruschettalar mini burgerler gibi rahat yemeklerin servis edildiği, keyifli bir ortam sağlamayı arzuladık ve yaptık.

Sabah saat 11.00 itibari ile hizmet vereye başlayacak olan Black7, denize sıfır konumuyla kaliteli hizmeti bir araya getirirken farklı dekoru ve materyalleri ile de ziyaretçilerine zamanda yolculuk yaptıracak bir mekan.

Günün her saati yemek yenilebilen akşam yemeğinin  ardından müziğin ritminin yavaş yavaş yükseldiği Black7’da, bardaki trafik hızlanarak kokteyl ve içecek sunumları ön plana çıkıyor. Hayattan zevk almayı seven, renkli bir ruha sahip ve sokak kültüründen keyif alan her yaş grubundan konuğa hitap eden Black7, kültürlü, rafine zevklere sahip ve eğlenmeyi iyi bilen insanları bir araya getirmeyi hedefliyor.

Modern dekoronun yanı sıra Türkiye’de rock müziğin öncülerinden, Anadolu Rock türünün kurucularından olan Barış Manço’ya ait tarihi bir orgun da aralarında bulunduğu materyaller ile görsel bir zenginlik de sunan Black7, her döneme damgasını vurmuş yerli ve yabancı şarkılarla misafirlerine keyifle vakit geçirip, rahatlıkla sohbet edebilecekleri keyifli bir ortam sunmakta.